تور لست بزرگترین مرجع تورهای گردشگری، اخذ ویزای شینگن، صدور مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی

مسابقات فرمول یک باکو

مسابقات فرمول یک باکو

مسابقات فرمول یک باکو

مسابقات فرمول یک باکو رویداد جالب و هیجان انگیزی است که در این شهر برگزار می شود. دولت آذربایجان برای این مسابقات هزینه های زیادی می کند. این پیست دارای ۲ پیچ می باشد و در برخی نقاط این پیست، سرعت اتومبیل ها از ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت بیشتر می شود. در برنامه مسابقات فرمول ۱ قیمت بلیط جایگاه های مختلف تماشاچیان متفاوت است و متقاضیان می توانند با توجه به وسع مالی خود جهت خرید بلیط جایگاه مورد نظر خود در این مسابقات اقدام کنند. در ادامه جایگاه های مختلف تماشاچیان در بازی مسابقات فرمول ۱ باکو را بررسی می کنیم.مسابقات فرمول یک باکو

جایگاه A مسابقات فرمول یک باکو

در جایگاه اصلی آبشرون تماشاگران می توانند از تماشای خط شروع و پایان مسابقه لذت ببرند. تماشاگران در این جایگاه می توانند شاهد شادی در مسیر، رسیدن برنده مسابقه به خط پایان و برپا شدن جشن بعد از مسابقه باشند. جایگاه اصلی آبشرون در سمت راست گاراژ تیم مسابقات فرمول وان قرار گرفته است و شعاع دید وسیعی دارد. این جایگاه سرپوشیده است و صندلی های این جایگاه شماره گذاری شده اند.

جایگاه  Ichari Shahar مسابقات فرمول یک باکو

این جایگاه در قسمت ورودی ایچری شهر قرار گرفته است و چهارمین جایگاه محسوب می شود. در جایگاه ایچری شهر تماشاگران می توانند در کنار تماشای مسابقه، از مناظر این شهر تاریخی لذت ببرند. همچنین تماشاگران می توانند قبل و بعد از مسابقه، از زیبایی های توریستی و رستوران های باکو این محل لذت ببرند.

جایگاه Qiz Qalasi مسابقات فرمول یک باکو

این جایگاه که ششمین جایگاه به شمار می رود در مقابل برج تاریخی Qiz Qalasi قرار دارد.عبور پر سر و صدای اتومبیل ها از مقابل این برج، هیجان و انرژی زیادی در میان تماشاگران این جایگاه ایجاد می کند. تماشاگران حاضر در جایگاه گیز گالاسی می توانند در کنار تماشای مسابقه، از دیدن اتومبیل های فرمول ۱ که در یونسکو به ثبت رسیده اند، لذت ببرند.

مسابقات فرمول یک باکو

جایگاه  Azneftمسابقات فرمول یک باکو

جایگاه  Azneft در مسیر ساحلی بولوارد، در مقابل باشگاه قایق های بادی و زمین تنیس باکو واقع شده است. این جایگاه در میدانی به نام میدان  Azneftقرار دارد و پنجمین جایگاه به شمار می رود. جایگاه  Azneftدر قسمت پایین مسابقه قرار دارد و تماشاگران می توانند شاهد رقابت ماشین های مسابقه فرمول ۱ باکو در قسمت سرازیری مسیر قبل از شتاب گرفتن در خطوط ساحلی باشند.

جایگاه Khazar مسابقات فرمول یک باکو

این جایگاه در مقابل موزه مرکزی باکو و در مسیر جایگاه بولوار قرار گرفته است و حاضرین در این جایگاه می توانند هیجان زیادی تجربه کنند. تماشاگران در این جایگاه می توانند عبور اتومبیل ها با سرعتی بیش از ۳۰۰ کیلومتر در ساعت به سمت خط پایان را مشاهده کنند.

جایگاه  Sahilمسابقات فرمول یک باکو

تماشاگران در این بخش به دلیل تغییر مرحله و کم شدن سرعت اتومبیل ها فرصت بیشتری دارند تا راننده ها و اتومبیل ها را به خوبی ببینند. این جایگاه که هشتمین جایگاه به شمار می رود، در ناحیه ۲۰ مسیر بولوارد قرار دارد. در جایگاه  Sahil تماشاگران می توانند مسابقه را به طور هم زمان از دو مسیر متفاوت تماشا کنند.در این قسمت اتومبیل ها با سرعت از لاین چپ به راست مسیر از مقابل جایگاه عبور می کنند و به سمت خط پایان حرکت می کنند.

مسابقات فرمول یک باکو

جایگاه Filarmoniya مسابقات فرمول یک باکو

این جایگاه یازدهمین جایگاه محسوب می شود. در جایگاه فیلارمونیا تماشاگران می توانند شاهد فینال مسابقات فرمول ۱ باکو و آخرین فراز و نشیب های این مسیر باشند. حاضرین در این جایگاه می توانند شاهد عبور اتومبیل ها از مرحله ۱۶ و وارد شدن به مرحله بعد در میدان فیلارمونیک باشند.

جایگاه  Mughamمسابقات فرمول یک باکو

در جایگاه  Mughamتماشاگران می توانند مسابقه را به طور هم زمان از دو مسیر متفاوت تماشا کنند. در این بخش حرکت ماشین ها از سمت چپ به سمت راست است و در صورت تمایل می توانند قبل از رسیدن به قسمت های تاریخی شهر بر خلاف مسیر (از سمت راست به سمت چپ) حرکت کنند. این جایگاه در مقابل تئاتر پاپت بولوارد قرار دارد و ماشین ها با تمام سرعت از مقابل این جایگاه عبور می کنند و به سمت خط پایان می روند.

جایگاه Bulvar مسابقات فرمول یک باکو

جایگاه بولوار که نهمین جایگاه محسوب می شود، در منطقه بولوارد واقع شده است. در این قسمت اتومبیل ها با تمام سرعت (۳۰۰ کیلومتر در ساعت) به سمت خط پایان حرکت می کنند. اتومبیل ها در طول این مسیر از موزه مرکزی باکو و جایگاه خزر که جایگاه دهم به شمار می رود، عبور می کنند.

مسابقات فرمول یک باکوشرکت در مسابقات فرمول یک باکو از بهترین خاطره های سفرتان خواهد شد. شرکت آبا پرواز تور های مسافرتی فوق العاده برای سفر های داخلی و خارجی ارائه می کند.
کانال تلگرام تور لست

در ادامه ...

رستوران ها و کافه های باکو
پست قبلی:

رستوران ها و کافه های باکو

  • 12 اسفند 1396
  • 223 بازدید
هزینه های سفر به باکو
پست بعدی:

هزینه های سفر به باکو

  • 13 اسفند 1396
  • 206 بازدید

شاید بپسندید:

درباره نویسنده:

فهیمه بیداد
فهیمه بیدادپست های منتشر شده: 25


بدون دیدگاه

دیدگاه شما در مورد مسابقات فرمول یک باکو:

تصویر تور باکو

تور لحظه آخری باکو
ظرفیت محدود

فقط 750.000 تومان
02188847884