تور لست بزرگترین مرجع تورهای گردشگری، اخذ ویزای شینگن، صدور مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی

شینگن کجاست

شینگن کجاست

شینگن کجاست

این موضوع که شینگن کجاست سوالی است که ذهن بسیاری از افراد علاقه مند به گردشگری را به خود مشغول می کند. در این مطلب قصد داریم به بررسی منطقه شینگن و کشورهای عضو این منطقه بپردازیم.

به ۲۶ کشور اروپایی که عضو معاهده شینگن هستند، منطقه شینگن گفته می شود. از میان این ۲۶ کشور عضو معاهده شینگن، ۲۲ کشور عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا می باشند.

این ۲۶ کشور شامل کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، لیختن اشتاین است. طبق توافق نامه شینگن، کشورهای ذکرشده با هم توافق کرده اند که شهروندانشان مانند یک کشور واحد در سراسر منطقه شینگن به طور آزادانه مسافرت کنند.

شینگن کجاست

کشورهای اروپایی نظیر بریتانیا و کشورهایی مانند رومانی، ایرلند، قبرس، کرواسی و بلغارستان عضو این توافق نامه نیستند؛ اما به زودی این کشورها نیز عضو منطقه شینگن خواهند شد.

از طرفی دیگر، کشورهایی مانند ایسلند، سوئیس، نروژ و لیختن اشتاین عضو اتحادیه اروپا نیستند؛ اما عضو منطقه شینگن هستند.

شینگن کجاستبرای آشنایی با نحوه گرفتن ویزای شینگن مقاله "چگونه ویزای شینگن بگیرم؟" را مطالعه نمایید.

در این مطلب، به بررسی در مورد این موضوع که منطقه شنگن کجاست پرداختیم. شرکت آبا پرواز با داشتن سابقه درخشان و تجربه ای کارآمد در زمینه اخذ و دریافت ویزای شینگن افتخار خدمت گذاری تضمین شده به شما هموطنان گرامی را دارا می باشد.

شما می توانید برای اخذ ویزای شینگن فرانسه، ویزای شینگن آلمان، ویزای شینگن هلند، ویزای شینگن پرتغال، ویزای شینگن اسپانیا، ویزای شینگن ایتالیا، ویزای شینگن لوکزامبورگ، ویزای بلژیک، ویزای نروژ، ویزای سوئد، ویزای فنلاند، ویزای دانمارک، ویزای اسلواکی، ویزای شینگن مالت، ویزای لیتوانی، ویزای لتونی، ویزای مجارستان، ویزای اتریش، ویزای استونی، ویزای شینگن اسلوونی، ویزای چک، ویزای یونان، ویزای ایسلند، ویزای لیختن اشتاین، ویزای سوئیس، ویزای لهستان به طور تضمینی به سایت تورلست مراجعه نمایید.
کانال تلگرام تور لست

در ادامه ...

انواع ویزای چین
پست قبلی:

انواع ویزای چین

  • 26 فروردین 1397
  • 91 بازدید
انواع ویزای کانادا
پست بعدی:

انواع ویزای کانادا

  • 21 خرداد 1397
  • 56 بازدید

شاید بپسندید:

درباره نویسنده:

فهیمه بیداد
فهیمه بیدادپست های منتشر شده: 25


بدون دیدگاه

دیدگاه شما در مورد شینگن کجاست:

تصویر تور باکو

تور لحظه آخری باکو
ظرفیت محدود

فقط 750.000 تومان
02188847884